top of page

Doğum
   Günleri

Yeni yaşınızı kutlamak için farklı bir kutlama mekanı mı düşünüyorsunuz? Hilton İstanbul Kozyatağı Speedcity’de sizi çok heyecanlı bir dogum günü kutlaması bekliyor. Arkadaşlarınızla Formula araçlarında yarışacak, zorlu bir mücadeleye çıkacaksınız.Onlar motosiklettte hız denemesi yaparken, siz ralli aracıyla farklı parkularda tura çıkacaksınız. Xbox just dance da dilediğiniz zaman en sevdiğiniz şarkılarda dans etmek için karşınızda olacak. Müzik eşliğindeki partinize farklı menu opsiyonları eşlik edecek.

After
    Party

Şirket çalışanlarınız için düzenlediğiniz gala yemeği ya da düğün töreniniz sonrası düzenlenecek after party trendine siz de mi dahil olmak istiyorsunuz? En az 20 en fazla 200 kişiye kadar olan organizasyonunuzu Speedcity’de düzenleyebilirsiniz. Farklı menu opsiyonları sunulan partinizde gelinliğinizle motosikletin üzerinde tur atarak alışılagelmişin dışına çıkabilirsiniz.

Bireysel
  Motivasyon
     Etkinliği

Speedcity’de Bireysel Motivasyon Etkinliği en az 20, en fazla 200 kişi olan gruplarla düzenlenir. Katılımcılar bireysel performanslarının ölçülmesi için farklı mücadelelere dahil olurlar. Dahil oldukları kategoriler ise Motosiklet GP, Formula GP, Rally Stage, Ski Championship, dans turnuvası ve Play Station’da futbol turnuvasıdır. Toplamda 2.5 saat sürecek olan turnuva sonunda her kategorinin ilk 3 en iyi derecesi ödüllendirilir.

bottom of page